Regiokantoor Herten-Roermond

Zoek je werk of heb je vacatures in de regio Midden-Limburg? Dan kun je terecht bij ons regiokantoor in Herten-Roermond.

Vanuit dit regiokantoor werkt een team van specialisten om zowel jou als opdrachtgever, medewerker of werkzoekende optimaal van dienst te zijn. Of het nu gaat om het zoeken naar de allerbeste werknemers voor je vacatures in Midden-Limburg, of het vinden van een baan die goed bij je past. AB Werkt heeft het antwoord.

Weten wat we voor je kunnen betekenen? Bel ons dan, of stuur ons een mail. Je bent altijd welkom op ons kantoor, maar komen net zo graag bij je langs of organiseren een digitale meeting. Net wat jij het fijnste vindt.

Openingstijden

Maandag: 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag: 8.00 – 17.30 uur
Woensdag: 8.00 – 17.30 uur
Donderdag: 8.00 – 17.30 uur
Vrijdag: 8.00 – 17.30 uur

In verband met het Coronavirus werken we alleen op afspraak. Wil je langskomen? Neem dan eerst telefonisch contact met ons op.

Openingstijden

Maandag: 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag: 8.00 – 17.30 uur
Woensdag: 8.00 – 17.30 uur
Donderdag: 8.00 – 17.30 uur
Vrijdag: 8.00 – 17.30 uur

 

Lees meer

Regiokantoor Herten-Roermond

Oude Trambaan 276049 GT Herten-Roermond
0475 - 35 20 30 roermond@ab-werkt.nl

Wij staan voor je klaar

Ramona Reubsaet Kantoormanager 06 - 21 17 93 23 RReubsaet@ab-werkt.nl
Dennis Nijsten Accountmanager 06 - 55 48 68 80 DNijsten@ab-werkt.nl
Luc van Sloun Accountmanager 06 - 15 43 28 92 lvansloun@ab-werkt.nl
Josh Hermans Accountmanager 06 - 22 38 07 32 JHermans@ab-werkt.nl
Wim Vergoossen Accountmanager 06 - 20 62 29 15 WVergoossen@ab-werkt.nl
Nina Oppedijk van Veen Accountbeheerder 06 - 55 16 46 48 NOppedijkvanVeen@ab-werkt.nl
Laurent Wessels Recruiter 06 - 55 16 45 15 roermond@ab-werkt.nl
Klaudia Silvrants-Bobowiec Personeelsbeheerder 06 - 11 84 49 25 kbobowiec@ab-werkt.nl

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio

Ontvang de nieuwsbrief

Met vacatures én informatie over werk en solliciteren