Kantoor regio Eindhoven – Helmond

Zoek je werk of heb je vacatures in de regio Zuidoost-Brabant? Dan kun je terecht bij ons regiokantoor in Hoogeloon, regio Eindhoven-Helmond.

Vanuit dit regiokantoor werkt een team van specialisten om zowel jou als opdrachtgever, medewerker of werkzoekende optimaal van dienst te zijn. Of het nu gaat om het zoeken naar de allerbeste werknemers voor je vacatures in Zuidoost-Brabant, of het vinden van een baan die goed bij je past. AB Werkt heeft het antwoord.

Weten wat we voor je kunnen betekenen? Bel ons dan, of stuur ons een mail. Je bent altijd welkom op ons kantoor, maar komen net zo graag bij je langs of organiseren een digitale meeting. Net wat jij het fijnste vindt.

Bekijk ook onze vacatures onderaan deze pagina!

Lees meer

Kantoor regio Eindhoven – Helmond

Dominépad 6a5528 NC Hoogeloon
0497 - 76 34 00hoogeloon@ab-werkt.nl

Maak kennis met ons team

Evi Opheij Kantoormanager 06 15 33 52 77 eopheij@ab-werkt.nl
Ad Kouwenberg Accountmanager 06 - 51 26 51 61 akouwenberg@ab-werkt.nl
Hester Broekhuizen Accountmanager 06 - 15 50 06 59 hbroekhuizen@ab-werkt.nl
Sandra Kox Accountbeheerder 06 - 11 41 73 13 skox@ab-werkt.nl
Bianca Hurkmans Accountbeheerder 06 - 15 26 18 00 bhurkmans@ab-werkt.nl
Hanneke van Loon Recruiter - regio Eindhoven/Helmond 06 - 15 18 72 27 hoogeloon@ab-werkt.nl
Eliza Kwiatkowska Personeelsbeheerder 06 - 46 40 12 77 ekwiatkowska@ab-werkt.nl
Lucica van der Burgt Personeelsbeheerder 06 - 11 45 47 19 lvanderburgt@ab-werkt.nl

Internationale werknemers bij ModeXpress

De samenwerking tussen AB Werkt en ModeXpress is meer dan samenwerken alleen. Het is een partnership. AB Werkt levert op tijd de juiste internationale werknemers, denkt mee én neemt alle rompslomp uit handen. Denk hierbij aan huisvesting, contracten, vervoer, begeleiding. ModeXpress heeft nergens omkijken naar.

Pensionado Toon werkt nog altijd bij AB Werkt

Shari vertelt hoe Modexpress te werk gaat

Hoe recruiter Hanneke mensen aan het werk helpt

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio

Ontvang de nieuwsbrief

Met vacatures én informatie over werk en solliciteren