Hoofdkantoor Herten-Roermond

Het hoofdkantoor van AB Werkt staat in Herten-Roermond.

Hier zijn onder meer de directie en de diverse stafafdelingen gevestigd zoals administratie, marketing & communicatie, International Recruitment, HR en ICT.

Heb je een vraag? Bel ons dan of stuur ons een mail. Wij zorgen dat je in contact komt met de juiste persoon. Wij staan voor je klaar!

Openingstijden

Maandag: 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag: 8.00 – 17.30 uur
Woensdag: 8.00 – 17.30 uur
Donderdag: 8.00 – 17.30 uur
Vrijdag: 8.00 – 17.30 uur

In verband met het Coronavirus werken we alleen op afspraak. Wil je langskomen? Neem dan eerst telefonisch contact met ons op.

Lees meer

Hoofdkantoor Herten-Roermond

Mussenberg 56049 GZ HertenPostbus 10136040 KA Roermond
0475 - 35 20 30 info@ab-werkt.nl
Jack Janssen Algemeen directeur 06 - 53 54 14 91 jjanssen@ab-werkt.nl
Piet Claessen Manager Finance & Control 06 - 46 23 25 11 pclaessen@ab-werkt.nl
Jeroen Moonen Teamleider Finance & Control 06 - 55 27 67 48 jmoonen@ab-werkt.nl
Erwin Bonné Teamleider salarisadministratie (weekverloning) 06 - 11 66 55 54 ebonne@ab-werkt.nl
Henri Cnoops Teamleider salarisadministratie (4-wkn/mnd) 06 - 10 72 85 43 hcnoops@ab-werkt.nl
Thijs van de Ven Manager International Recruitment & Hospitality 06 - 55 16 42 83 tvandeven@ab-werkt.nl
Anke Venner – van Helmond Teamleider Hospitality 06 - 15 33 52 77 avenner@ab-werkt.nl
Christianne Kraan – Mooren Manager Marketing, Communicatie & Coöperatie 06 - 23 68 20 78 ckraan@ab-werkt.nl
Ferry Beks Manager Service & Detach 06 - 51 52 33 28 fbeks@ab-werkt.nl
Rob Vereijken Manager IT 06 - 83 00 01 97 rvereijken@ab-werkt.nl
Danielle Royakkers Manager HR 06 - 11 70 64 15 droyakkers@ab-werkt.nl

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio