Schrijf je in bij AB!

Planning

Let op Nieuwe contactgegevens van de planning

Heeft u een bedrijfsverzorger nodig?
Neem dan contact met ons op:
E: bedrijfsverzorging@ab-werkt.nl
T: 088-9911501
Wilt u buiten kantoortijden contact over ziektevervanging?
Neem dan contact op met onze bereikbaarheidsdienst op
088-9911510 (tussen 17.00 – 8.30 uur)

   Marieke van de Kerkhof<br/>Manager Bedrijfsverzorging<br/>E: <a href='mailto:mvandekerkhof@ab-werkt.nl'>mvandekerkhof@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-20745992  

Hanna van Tiggelen<br/>Accountmanager bedrijfsverzorging<br/>E: <a href='mailto:hvantiggelen@ab-werkt.nl'>hvantiggelen@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-156170302  

 Cyriel Brouwers<br/>Planner ambulant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:cbrouwers@ab-werkt.nl'>cbrouwers@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11742047 Karolina Magiera<br/>Planner amblant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:kmagiera@ab-werkt.nl'>kmagiera@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-27745479 Arjen de Wit<br/>Planner Bedrijfsverzorging<br/>E: <a href='mailto:adewit@ab-werkt.nl'>adewit@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-46401271 Jeroen Spierings<br/>Accountmanager Bedrijfsverzorging<br/>E: <a href='mailto:jspierings@ab-werkt.nl'>jspierings@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-21686606   Ingrid Pulles<br/>Planner ambulant werk (Brabant)<br/>E: <a href='mailto:ipulles@ab-werkt.nl'>ipulles@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11293004

 Margot Vermue<br/>Planner Ambulant werk (Zeeland)<br/>E: <a href='mailto:mvermue@ab-werkt.nl'>mvermue@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-53851054 Merel van Asseldonk<br/>Planner bedrijfsverzorging<br/>E: <a href='mailto:mvanasseldonk@ab-werkt.nl'>mvanasseldonk@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11122640