Schrijf je in bij AB!

Planning

Let op:

Vanaf dinsdag 22 mei is de Planning in elke regio via een ander telefoonnummer te bereiken.

Zeeland: telefoonnummer 088-9911502 , mail planningzeeland@ab-werkt.nl

Noord-Brabant: telefoonnummer 088-9911501, mail planningbrabant@ab-werkt.nl

Limburg: telefoonnummer 088-9911500, mail planninglimburg@ab-werkt.nl 

   Wilbert Veldman<br/>Manager bedrijfsverzorging en specialistische diensten<br/>E: <a href='mailto:wveldman@ab-werkt.nl'>wveldman@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-20266154  Marieke van de Kerkhof<br/>Teamleider planning<br/>E: <a href='mailto:mvandekerkhof@ab-werkt.nl'>mvandekerkhof@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-20745992 Wim Roebroeks<br/>Planner bedrijfsverzorging (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:wroebroeks@ab-werkt.nl'>wroebroeks@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-46232512 Cyriel Brouwers<br/>Planner ambulant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:cbrouwers@ab-werkt.nl'>cbrouwers@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11742047 Karolina Magiera<br/>Planner amblant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:kmagiera@ab-werkt.nl'>kmagiera@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-27745479 Arjen de Wit<br/>Senior Planner (Brabant)<br/>E: <a href='mailto:adewit@ab-werkt.nl'>adewit@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-46401271 Jeroen Spierings<br/>Planner bedrijfsverzorging (Brabant)<br/>E: <a href='mailto:jspierings@ab-werkt.nl'>jspierings@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-21686606   Ingrid Pulles<br/>Planner ambulant werk (Brabant)<br/>E: <a href='mailto:ipulles@ab-werkt.nl'>ipulles@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11293004

 Margot Vermue<br/>Planner<br/>E: <a href='mailto:mvermue@ab-werkt.nl'>mvermue@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-53851054