Schrijf je in bij AB!

International Recruitment

Thijs van de Ven<br/>Manager international recruitment<br/>E: <a href='mailto:tvandeven@ab-werkt.nl'>tvandeven@ab-werkt.nl</a><br/> T: 06-55164283 Magdalena Samotycha<br/>International recruiter<br/>E: <a href='mailto:msamotycha@ab-werkt.nl'>msamotycha@ab-werkt.nl</a><br/>

Kasia Theunissen<br/>International recruiter<br/>E: <a href='mailto:ktheunissen@ab-werkt.nl'>ktheunissen@ab-werkt.nl</a><br/>

Corina Avadanei<br/>International recruiter<br/>E: <a href='mailto:cavadanei@ab-werkt.nl'>cavadanei@ab-werkt.nl</a><br/> Magdalena Korta<br/>Administratief medewerker IR<br/>E: <a href='mailto:mkorta@ab-werkt.nl'>mkorta@ab-werkt.nl</a> 

 Cyriel Brouwers<br/>Planner ambulant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:cbrouwers@ab-werkt.nl'>cbrouwers@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-11742047 Karolina Magiera<br/>Planner ambulant werk (Limburg)<br/>E: <a href='mailto:kmagiera@ab-werkt.nl'>kmagiera@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-27745479

 Ingrid Pulles<br/>Planner ambulant werk (Brabant)<br/>E: <a href='mailto:ipulles@ab-werkt.nl'>ipulles@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-11293004

 Margot Vermue<br/>Planner ambulant werk (Zeeland)<br/>E: <a href='mailto:mvermue@ab-werkt.nl'>mvermue@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-53851054

Tamara Akse<br/>Facilitair coördinator <br/>E: <a href='mailto:takse@ab-werkt.nl'>takse@ab-werkt.nl</a><br/>