Schrijf je in bij AB!

HR

 Daniëlle Royakkers<br/>HR-manager<br/>E: <a href='mailto:droyakkers@ab-werkt.nl'>droyakkers@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11706415 Emmy Keulen<br/>Adviseur HR-dienstverlening<br/>E: <a href='mailto:emmy.keulen@haer.nl'>emmy.keulen@haer.nl</a><br/>M: 06-31945501 Kim Migchels<br/>Junior adviseur HR-dienstverlening<br/>E: <a href='mailto:kim.migchels@haer.nl'>kim.migchels@haer.nl</a><br/>M: 06-22747983Marieke Fransen<br/>HR-adviseur (arbeidsvoorwaarden)<br/>E: <a href='mailto:mfransen@ab-werkt.nl'>mfransen@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11214591Marilyn Veldman<br/>HR-adviseur (gezondheid & verzuim)<br/>E: <a href='mailto:mveldman@ab-werkt.nl'>mveldman@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-55415239 Sue Titulaer<br/>HR-adviseur (opleiding & ontwikkeling)<br/>E: <a href='mailto:stitulaer@ab-werkt.nl'>stitulaer@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-29037335 Kirsten de Roo<br/>Interim ondersteuning arbeidsmarkt & recruitment<br/>M: 06-41213022 

Lisa van Veen<br/>Adviseur HR-dienstverlening<br/>E: <a href='mailto:lvanveen@ab-werkt.nl'>lvanveen@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11294666