Schrijf je in bij AB!

Hospitality arbeidsmigranten

Nathalie Rodenburg<br/>Teamleider hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:nrodenburg@ab-werkt.nl'>nrodenburg@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-57760084 Klaudia Bobowiec<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:kbobowiec@ab-werkt.nl'>kbobowiec@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11844925 Magdalena Jasinska<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:mjasinska@ab-werkt.nl'>mjasinska@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-82448247 Renata van der Wal<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:rvanderwal@ab-werkt.nl'>rvanderwal@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-52343015 Barbara de Roon<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:bderoon@ab-werkt.nl'>bderoon@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-10728542 Barbara Wierszbowska<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:bwierszbowska@ab-werkt.nl'>bwierszbowska@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-21464377 Beata Zych<br/>Hospitality medewerker arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto: bzych@ab-werkt.nl'>bzych@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-20142544 Zofia van Spankeren<br/>Hospitality medewerker arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto: zvanspankeren@ab-werkt.nl'>zvanspankeren@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-10589174Honorata Poletek<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto: hpoletek@ab-werkt.nl'>hpoletek@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-53205334 Romuald Olszewski<br/>Parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto: rolszewski@ab-werkt.nl'>rolszewski@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-55490838 Dick Schut<br/>Assistent parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto: dschut@ab-werkt.nl'>dschut@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-13383894 Piotr Mazurek<br/>Parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto:pmazurek@ab-werkt.nl'>pmazurek@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-15116730 Theo van Velthoven<br/>Facilitair medewerker<br/>E: <a href='mailto:tvanvelthoven@ab-werkt.nl'>tvanvelthoven@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-51297259      Wim Dortmans<br/>Facilitair medewerker<br/>E: <a href='mailto:wdortmans@ab-werkt.nl'>wdortmans@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-13386992 

Andrzej Robak<br/>Medewerker Hospitality<br/>E: <a href='mailto:arobak@ab-werkt.nl'>arobak@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-15134550 

Arkadiusz Linowski<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:alinowski@ab-werkt.nl'>alinowski@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11053270 

Maria Lamers<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:mlamers@ab-werkt.nl'>mlamers@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-81080468 

Milena Doykova<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:mdoykova@ab-werkt.nl'>mdoykova@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11168767  Jetske Voorzee<br/>Administratief medewerker huisvesting<br/>E: <a href='mailto:jvoorzee@ab-werkt.nl'>jvoorzee@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-15150490 

Honorata Poletek<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hpoletek@ab-werkt.nl'>hpoletek@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-53205334 

Kasia Arendsen<br/>Hospitality Brabant Oost<br/>E: <a href='mailto:karendsen@ab-werkt.nl'>karendsen@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11415021

Joanna Czenzcek<br/>Hospitality Oost Brabanting<br/>E: <a href='mailto:jczenzcek@ab-werkt.nl'>jczenzcek@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11744941

Deel deze pagina: