Schrijf je in bij AB!

Hospitality arbeidsmigranten

Nathalie Rodenburg<br/>Teamleider hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:nrodenburg@ab-werkt.nl'>nrodenburg@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-57760084Milena Doykova<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:mdoykova@ab-werkt.nl'>mdoykova@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-11168767

   

 Klaudia Bobowiec<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality3@ab-werkt.nl'>hospitality3@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911520  Renata van der Wal<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten <br/>E: <a href='mailto:hospitality3@ab-werkt.nl'>hospitality3@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911520 

Paulina Kita<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality3@ab-werkt.nl'>hospitality3@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911520  Mimi Cazangiu<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten <br/>E: <a href='mailto:hospitality3@ab-werkt.nl'>hospitality3@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911520 

Andrzej Robak<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality2@ab-werkt.nl'>hospitality2@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911521 

Kasia Arendsen<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality2@ab-werkt.nl'>hospitality2@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911521

Corina Avadenei<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality2@ab-werkt.nl'>hospitality2@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911521

Gerwin van de Velden<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality2@ab-werkt.nl'>hospitality2@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911521  

   Barbara Wierzbowska<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto:hospitality1@ab-werkt.nl'>hospitality1@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911522 Beata Zych<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten <br/>E: <a href='mailto: hospitality1@ab-werkt.nl'>hospitality1@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911522 Zofia van Spankeren<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto: hospitality1@ab-werkt.nl'>hospitality1@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911522Honorata Poletek<br/>Medewerker hospitality arbeidsmigranten<br/>E: <a href='mailto: hospitality1@ab-werkt.nl'>hospitality1@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911522    

Arkadiusz Linowski<br/>Medewerker Hospitality arbeidsmigranten <br/>E: <a href='mailto:hospitality1@ab-werkt.nl'>hospitality1@ab-werkt.nl</a><br/>T: 088-9911522 

 Jetske Voorzee<br/>Administratief medewerker huisvesting<br/>E: <a href='mailto:jvoorzee@ab-werkt.nl'>jvoorzee@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-15150490

Romuald Olszewski<br/>Parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto: rolszewski@ab-werkt.nl'>rolszewski@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-55490838 Dick Schut<br/>Assistent parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto: dschut@ab-werkt.nl'>dschut@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-13383894 Piotr Mazurek<br/>Parkbeheerder<br/>E: <a href='mailto:pmazurek@ab-werkt.nl'>pmazurek@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-15116730 Theo van Velthoven<br/>Facilitair medewerker<br/>E: <a href='mailto:tvanvelthoven@ab-werkt.nl'>tvanvelthoven@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-51297259 Ad Timmers<br/>Facilitair medewerker<br/>E: <a href='mailto:atimmers@ab-werkt.nl'>atimmers@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-15415992  Wim Dortmans<br/>Facilitair medewerker<br/>E: <a href='mailto:wdortmans@ab-werkt.nl'>wdortmans@ab-werkt.nl</a><br/>M: 06-13386992