Regiokantoor Horst

Zoek je werk of heb je vacatures in de regio Noord-Limburg? Dan kun je terecht bij ons regiokantoor in Horst.

Vanuit dit regiokantoor werkt een team van specialisten om zowel jou als opdrachtgever, medewerker of werkzoekende optimaal van dienst te zijn. Of het nu gaat om het zoeken naar de allerbeste werknemers voor je vacatures in Noord-Limburg, of het vinden van een baan die goed bij je past. AB Werkt heeft het antwoord.

Weten wat we voor je kunnen betekenen? Bel ons dan, of stuur ons een mail. Je bent altijd welkom op ons kantoor, maar komen net zo graag bij je langs of organiseren een digitale meeting. Net wat jij het fijnste vindt.

Regiokantoor Horst

Spoorweg 6 5963 NJ Horst
077 - 39 808 83horst@ab-werkt.nl

Wij staan voor je klaar

Bart Derichs Kantoormanager 06 - 22 50 58 28 BDerichs@ab-werkt.nl
Bram Arts Accountmanager 06 - 11 43 41 88 barts@ab-werkt.nl
Anke Neessen – van Oerle Accountmanager 06 - 15 59 94 17 aneessen@ab-werkt.nl
Loes van Lier Accountmanager 06 - 11 43 50 07 lvanlier@ab-werkt.nl
Willy Hubers Accountmanager 06 - 55 47 69 71 WHubers@ab-werkt.nl
Luuk van Esseveldt Accountmanager 06 - 25 63 66 64 lvanesseveldt@ab-werkt.nl
Monique van de Waarenburg – Bernaerts Accountbeheerder 06 - 55 16 43 37 MvandeWaarenburg@ab-werkt.nl
Natalia Swirepo – Brzezinska Personeelsbeheerder 06 - 12 80 19 93 nswirepo@ab-werkt.nl
Magdalena Jasinska Personeelsbeheerder 06 - 83 91 62 93 MJasinska@ab-werkt.nl
Sabrina Snellen Recruiter 06 - 55 41 51 70 horst@ab-werkt.nl

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio

Blijf op de hoogte van de leukste banen in jouw buurt!