Regiokantoor Hoogeloon

Zoek je werk of heb je vacatures in de regio Zuidoost-Brabant? Dan kun je terecht bij ons regiokantoor in Hoogeloon.

Vanuit dit regiokantoor werkt een team van specialisten om zowel jou als opdrachtgever, medewerker of werkzoekende optimaal van dienst te zijn. Of het nu gaat om het zoeken naar de allerbeste werknemers voor je vacatures in Zuidoost-Brabant, of het vinden van een baan die goed bij je past. AB Werkt heeft het antwoord.

Weten wat we voor je kunnen betekenen? Bel ons dan, of stuur ons een mail. Je bent altijd welkom op ons kantoor, maar komen net zo graag bij je langs of organiseren een digitale meeting. Net wat jij het fijnste vindt.

Regiokantoor Hoogeloon

Dominépad 6a5528 NC Hoogeloon
0497 - 76 34 00hoogeloon@ab-werkt.nl

Wij staan voor je klaar

Dennis van Gemert Kantoormanager 06 - 12 97 64 26 dvangemert@ab-werkt.nl
Ad Kouwenberg Accountmanager 06 - 51 26 51 61 akouwenberg@ab-werkt.nl
Melanie Neutkens – van den Heuvel Accountmanager 06 - 12 74 53 38 mneutkens@ab-werkt.nl
Levent Cetindas Accountmanager 06 - 15 50 06 59 lcetindas@ab-werkt.nl
Rien Verhagen Accountmanager 06 - 12 73 56 11 rverhagen@ab-werkt.nl
Bianca Hurkmans Accountbeheerder 06 - 15 26 18 00 bhurkmans@ab-werkt.nl
Sandra Kox Accountbeheerder 06 - 11 41 73 13 skox@ab-werkt.nl
Eliza Kwiatkowska Personeelsbeheerder 06 - 46 40 12 77 ekwiatkowska@ab-werkt.nl
Lucica van der Burgt Personeelsbeheerder 06 - 11 45 47 19 lvanderburgt@ab-werkt.nl
Hanneke van Loon Recruiter 06 - 15 18 72 27 hoogeloon@ab-werkt.nl

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio

Blijf op de hoogte van de leukste banen in jouw buurt!