Regiokantoor Etten-Leur

Zoek je werk of heb je vacatures in de regio West-Brabant? Dan kun je terecht bij ons regiokantoor in Etten-Leur.

Vanuit dit regiokantoor werkt een team van specialisten om zowel jou als opdrachtgever, medewerker of werkzoekende optimaal van dienst te zijn. Of het nu gaat om het zoeken naar de allerbeste werknemers voor je vacatures in West-Brabant, of het vinden van een baan die goed bij je past. AB Werkt heeft het antwoord.

Weten wat we voor je kunnen betekenen? Bel ons dan, of stuur ons een mail. Je bent altijd welkom op ons kantoor, maar komen net zo graag bij je langs of organiseren een digitale meeting. Net wat jij het fijnste vindt.

 

Lees meer

Regiokantoor Etten-Leur

Ecustraat 94879 NP Etten-Leur
088 - 99 11 581 ettenleur@ab-werkt.nl

Wij staan voor je klaar

Deborah Morcus Regiomanager 06 - 46 84 29 23 dmorcus@ab-werkt.nl
Lotte van Iersel Accountmanager 06 - 15 50 35 19 lvaniersel@ab-werkt.nl
Joyce Bastianen Accountmanager 06 - 55 48 68 78 jbastianen@ab-werkt.nl
Joost Hessels Accountmanager 06 - 83 98 79 87 jhessels@ab-werkt.nl
Jessie Laurijsse Accountbeheerder jlaurijsse@ab-werkt.nl
Ana-Maria Barsan Personeelsbeheerder 06 - 57 32 78 72 abarsan@ab-werkt.nl
Agata Smolders Personeelsbeheerder 06 - 11 41 50 21 asmolders@ab-werkt.nl
Joep Geurts Recruiter 06 - 55 41 51 70 horst@ab-werkt.nl

Op zoek naar een vacature?

Bekijk alle vacatures in deze regio

Ontvang de nieuwsbrief

Met vacatures én informatie over werk en solliciteren

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden