Schrijf je in bij AB!

Onze accountmanagers

Heb je als ondernemer vragen? Neem dan contact op met een van onze accountmanagers bij jou in de buurt.

Beek

Jens Pakbier
Groen, GWW, Agrarisch
E: jpakbier@ab-werkt.nl
T: 06-11179903

Astrid Wijnen
MKB
E: awijnen@ab-werkt.nl
T: 06-55453881

Paulien Laumen
Dierlijk
E: plaumen@ab-werkt.nl
T: 06-31799895


Herten

Josh Hermans
Plantaardig
E: jhermans@ab-werkt.nl
T: 06-22380732

Dennis Nijsten
MKB
E: dnijsten@ab-werkt.nl
T: 06-55486880

Wim Vergoossen
MKB
E: wvergoossen@ab-werkt.nl
T: 06-20622915

Luc van Sloun
MKB
E: lvansloun@ab-werkt.nl
T: 06-15432892

Paulien Laumen
Dierlijk
E: plaumen@ab-werkt.nl
T: 06-31799895


Horst

Jos Boumans
MKB
E: jboumans@ab-werkt.nl
T: 06-25636664

Anke Neessen
Plantaardig
E: aneessen@ab-werkt.nl
T: 06-15599417

Willy Hubers
MKB
E: whubers@ab-werkt.nl
T: 06-55476971

Loes van Lier
Dierlijk
E: lvanlier@ab-werkt.nl
T: 06-11435007

Bram Arts
Plantaardig
E: barts@ab-werkt.nl
T: 06-11434188

Paulien Laumen
Dierlijk
E: plaumen@ab-werkt.nl
T: 06-31799895


Uden

Lisa Cornelissen
Algemeen
E: lcornelissen@ab-werkt.nl
T: 06-27488881

Anja Derks-van de Voort
Algemeen
E: aderks@ab-werkt.nl
T: 06-46401270


Hoogeloon

Ad Kouwenberg
Plantaardig
E: akouwenberg@ab-werkt.nl
T: 06-51265161

Rien Verhagen
Dierlijk
E: rverhagen@ab-werkt.nl
T: 06-12735611

Melanie Neutkens-van den Heuvel
MKB
E: mneutkens@ab-werkt.nl
T: 06-12745338

Levent Cetindas
MKB
E: lcetindas@ab-werkt.nl
T: 06-15500659


Etten-Leur

Marc Boendermaker
MKB
E: mboendermaker@ab-werkt.nl
T: 06-46015674

Lotte van Iersel
Dierlijk
E: lvaniersel@ab-werkt.nl
T: 06-15503519

Sanne van Leijsen
Plantaardig
E: svanleijsen@ab-werkt.nl
T: 06-11073422


Goes

Niek van Loenhoud
Plantaardig
E: nvanloenhoud@ab-werkt.nl
T: 06-12834736

Eline de Bruijckere
MKB
E: edebruijckere@ab-werkt.nl
T: 06-15343480

Melissa Poppe<br/>Accountmanager<br/>E: <a href='mailto:mpoppe@ab-werkt.nl'>mpoppe@ab-werkt.nl</a><br/>T: 06-13512813

Melissa Poppe
Dierlijk en Plantaardig
E: mpoppe@ab-werkt.nl
T: 06-13512813